Президент Петро Порошенко наголосив на необхідності напрацювання системного рішення, яке б унеможливило скорочення відділень "Укрпошти", та не створювало б проблеми із доставкою пенсій у сільській місцевості.

"Ми з цим абсолютно ніяк не можемо погодитись – ні зі скороченням відділень, ні зі скороченням листонош. І ми не можемо допустити, щоб вирішення цієї проблеми відбулося за рахунок простих людей: або переведення на неповну ставку листонош – нам треба захистити їх", – заявив Порошенко, йдеться на сайті Адміністрації президента.

За словами глави держави, для захисту людей він запропонував Кабінету міністрів виділити 500 млн гривень з державного бюджету, щоб забезпечити "Укрпошті" компенсацію видатків на доставку пенсій.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

"Це вирішує проблему на певний час. Цей час робиться для того, щоб ми знайшли спільними зусиллями системне рішення, яке би не потребувало подальшого втручання, але це системне рішення має відбуватися не за рахунок листонош", – підкреслив Порошенко.

Президент акцентував увагу на тому, що керівництво "Укрпошти" пообіцяло не скорочувати відділення і 500 млн гривень дозволять зберегти відповідні сільські відділення.


Варто нагадати, що раніше генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський заявив, що з 1 січня 2019 року компанія більше не доставлятиме пенсії, оскільки це є економічно невигідним. Після цього прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що не допустить припинення доставки пенсій, а також запропонував звільнитися менеджменту українського державного оператора поштового зв'язку.

Источник

comments powered by HyperComments