24 січня під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі відбувся "Український сніданок", який щорічно організовує бізнесмен Віктор Пінчук. У 2019 році олігарх вирішив запросити на "сніданок" головних конкурентів Петра Порошенка.

Про це у своєму відеоблозі "Політична кухня" розповіла журналістка Крістіна Бердинських.

Зазвичай головний спікер на "Українському сніданку" – це Президент України, а також запрошені іноземні гості. Єдиний раз, коли президент проігнорував цей захід був рік, коли вийшла суперечлива колонка Пінчука у західній пресі щодо Криму.

Однак цього року Пінчук запросив й головних конкурентів президента, а саме Анатолія Гриценка, якому зараз налагоджувати міжнародні контакти допомагає народний депутат Світлана Заліщук, а також – Юлію Тимошенко.

Пінчук запросив різних кандидатів невипадково. Він розуміє, що зараз важко спрогнозувати, хто ж точно стане наступним президентом, тому хоче мати хорошу комунікацію з усіма – і з Порошенком, і з його конкурентами. Робити ставку лише на одного кандидата – це ризик, – сказала журналістка. 

За інформацією Telegram-каналу Newsroom, лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко і лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко не аплодували після завершення виступу президента України Петра Порошенка на Українському сніданку в Давосі. 

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Окрім того, Президент України Петро Порошенко на Українському сніданку на полях Всесвітнього економічного форуму в Давосі не сів за один стіл із лідером "Батьківщини" Юлією Тимошенко та лідером "Громадянської позиції" Анатолієм Гриценком, повідомив Telegram-канал Newsroom.

За інформацією Newsroom, організатори планували, що вони будуть снідати за столиком №10 разом із колишнім віце-президентом США Джоном Керрі, міністром закордонних справ Канади Христею Фріланд та екс-радником Гілларі Клінтон Джаредом Коеном.

"Однак у підсумку українська компанія виявилася настільки "дружньою", що навіть "смачного" ніхто нікому не побажав. За даними наших агентів у Давосі, Тимошенко з Гриценко весь час наче не помічали один одного, а Порошенко з ними за стіл узагалі не сів. Прийшовши на захід за годину після початку, він одразу попрямував виступати на сцену. Виступ Порошенка додав Тимошенко апетиту і вона почала їсти йогурт. У Гриценка в цей же час з'явилися нагальні справи в телефоні, і він почав дивитися туди. Після виступу Порошенка йому аплодували всі, крім конкурентів на перегонах. А він підійшов привітатися до всіх столів, крім столика №10", – ідеться в повідомленні.

Источник

comments powered by HyperComments