Питання про тариф за розподіл газу перебуває на контролі, залучено Офіс Президента та РНБО, — голова Одеської ОДА

Станом на сьогодні в Ізмаїлі та Подільську подано опалення всім абонентам. А з наступного понеділка, 8 листопада, заплановано подачу опалення у Білгороді-Дністровському, Теплодарі, Південному та Чорноморську. Про це під час сесії міської ради повідомив голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький.

В Одесі триває запуск локальних котелень та регламентні роботи щодо включення централізованих. Тепло до житлових будинків почне надходити з 8 листопада.

В області забезпечено виконання постанови Кабінету міністрів про відновлення газопостачання бюджетним установам. Завершуються процедури укладання договорів на постачання газу з «Нафтогаз Трейдинг». І окремо взято на контроль питання щодо тарифу за розподіл газу АТ Одесагаз. Проблема виникла через припинення діяльності Одеського припортового заводу, — зазначив голова обласної адміністрації.

За словами голови ОДА необхідні матеріали для Офісу Президента підготовлені, а також направлені до РНБО.

Я переконаний, що буде прийнято єдине вірне державне рішення. А щодо постачання, то з 1 листопада ОдесаГаз-Постачання зменшило цінову пропозицію для побутових споживачів з 9,2 грн до 7, 96. Таким чином підприємство приєдналося до низки постачальників країни, які знизили вартість послуг для населення, — завершив Сергій Гриневецький.< /p>

Нагадаємо, ОдесаГаз-Постачання у листопаді забезпечить постачання блакитного палива для побутових споживачів своєчасно та за ціною 7,96 грн за кубометр.

Оставьте комментарий