Питна вода в Одесі чиста і без домішок, але в двох районах області — забруднена

За період з 13 по 20 серпня фахівці провели дослідження проб питної води в Одесі і регіоні.

Про це повідомляє ГУ Одеський обласний центр контролю і профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України.

В Одесі відібрано по дев'ять зразків питної води на санітарно-мікробіологічні і на санітарно-хімічні показники. Всі проби відповідають гігієнічним нормам.

За області проведено аналіз 46 проб питної води на санітарно-мікробіологічні та 38 проб на санітарно-хімічні показники.

З них не відповідають критеріям за санітарно-мікробіологічними показниками чотири проби: село Чернече Балтської ОТГ, місто Ананьїв (Подільський район).

Санітарно-хімічними показниками не відповідають сім проб, а саме: місто Болград (Болградський район), село Чернече Балтської ОТГ, місто Ананьїв ( Подільський район).

Також проведено аналіз води поверхневих водойм 1-ї категорії, що використовуються в якості джерел питного водопостачання: річки Дунай, Дністер, Турунчук, озеро Ялпуг. Всього досліджено 18 проб води на санітарно-хімічні показники, в тому числі п'ять проб на вміст залишків хлорорганічних пестицидів. Всі зразки відповідають гігієнічним вимогам.

Крім того, проведено аналіз 31 проби води на санітарно-хімічні показники, в тому числі 17 досліджень на вміст залишків хлорорганічних пестицидів поверхневих водойм 2-ї категорії: Дністровський і Хаджибейський лимани.

Всі спроби відповідають нормативним вимогам.

Оставьте комментарий