Мінінфраструктури України затвердило нові тарифи для «Укрпошти» на прийом і доставку періодичних друкованих видань за передплатою. Документ зареєстрований в Мін'юсті і опублікований 12 квітня, передає Корупція.Інфо


У компанії пояснили, що зміна тарифів дозволить надавати послуги з передплати на рівні собівартості і знизити збитки компанії.

Повідомляється, що тарифи будуть змінюватися в два етапи. Перший етап триватиме з 1 липня до 31 грудня 2018 року – тарифи будуть підвищуватися в середньому на 24,7%. Другий етап – з 1 січня 2019 року – передбачає підвищення рівня тарифів на 19,2% в порівнянні з першим етапом.

Тарифи на приймання та доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою для видань, на які поширюється дія ст. 9 Закону України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів», повинні складати не більше 40% собівартості виготовлення одного примірника передплатного видання.

Популярне: «Ви це свято запам'ятайте»: В маршрутці накинулися на жінку, яка попросила вимкнути російську музику (відео)

«Тобто якщо редакції (видавництва) не змінять собівартості видання, прийнятий наказ не вплине на вартість послуг з прийому та доставки цих видань», – йдеться в повідомленні.

Тим часом для передплатників, які оформили передплату на рік, ціна доставки в 2018 році не зміниться.

 

Источник

comments powered by HyperComments