Понад дві тисячі ноутбуків одеським педагогам вручають у рамках національної програми (фото)

В Одесу надійшло понад дві тисячі ноутбуків для педагогів міста в рамках національної програми Ноутбук кожному учителю.

Їх розподілять по всіх школах міста залежно від кількості вчителів у тому чи іншому закладі. У кожному районі гаджети урочисто вручають освітянам. Це відбувається напередодні новорічних свят, тому представники шкіл також підбивають на заходах підсумки, діляться успіхами, планують плани на майбутнє. У місті надають пріоритетне значення освіті, тому нам є про що говорити. У школах роблять ремонти, будуються стадіони. А вчора відбулася презентація нового освітнього простору CreatED, – розповіла директор департаменту освіти та науки Олена Буйневич.

Так, 16 грудня вчителям Приморського району урочисто вручили ноутбуки в приміщенні райадміністрації.Ми отримали сьогодні 460 гаджетів. І дуже раді, що нам їх виділили. Місто довго намагалося донести у вищі коридори влади, що школам треба допомагати в оснащенні сучасними електронними засобами і нас, нарешті, почули. Вчителі отримали сучасні ноутбуки як особистий інструмент втілення сучасних педагогічних завдань, спілкування з учнями та батьками, — зазначив голова Приморської райадміністрації Марат Корольов.

Представники навчальних закладів висловили велику подяку за такі подарунки.

Ми отримали 22 ноутбуки і вони будуть знаходитись на балансі школи, однак користуватимуться ними будуть вчителі. Це хороша підмога, без якої зараз не обійтися, тому дуже вдячні уряду та міській владі, яка працює над цією та всіма іншими проблемами оснащення шкіл, — подякував директор школи № 10 Володимир Шелакін.

На 2022 рік державна програму із забезпечення вчителів ноутбуками поки що не продовжено. Але в міськраді, як підкреслили присутні на врученні гаджетів депутати, вже вирішено розглянути можливість закупівлі ноутбуків для вчителів за рахунок муніципального бюджету. jpg» />Це набуває особливо важливого значення під час пандемії, коли вчителі протягом тривалого часу часто спілкуються з учнями дистанційно. Наші педагоги пишуть онлайн-уроки і дуже досягли успіху, розробивши їх практично для всіх класів. Тож для продовження роботи нинішні ноутбуки будуть їм великою підмогою, — пояснив голова депутатської комісії міськради з питань освіти, культури, спорту та взаємодії із громадськими організаціями Олег Етнарович.

Нові сучасні гаджети допоможуть також знайти більше порозуміння між вчителями та учнями. Адже не секрет, що сучасні діти цифрове покоління, яке більшу частину вільного часу проводить в інтернеті, — упевнений депутат міськради від фракції Довіряй справам Андрій Кисловський.

У свою чергу, депутат міськради Світлана Осауленко привітала освітян з наступаючими святами та висловила впевненість, що ноутбуки стануть для них найкращим подарунком, незамінним у роботі.

Наша фракція Довіряй справам доклала всіх сил, щоб довести на обласному рівні необхідність цих гаджетів для педагогів міста, коли вони надійшли до регіону. І я рада, що у нас все вийшло, — наголосила Світлана Осауленко.

Після заходу педагоги змогли поговорити про професійні проблеми, поділитися досвідом роботи в умовах пандемії у 2021 році.
Рубрики Новости Украины

Оставьте комментарий