Голова фракції Радикальної партії Олег Ляшко заявив журналістам, що Петро Порошенко піариться на релігійній тематиці, передає Корупція.Інфо.

Голова Радикальної партії Олег Ляшко залишив зустріч президента з лідерами парламентських фракцій, заявивши, що Петро Порошенко робить на питанні церкви шоу. 

Про це Ляшко заявив журналістам біля Адміністрації глави держави. 

“Президент Порошенко робить на питанні церкви шоу. Ми вважаємо, що питання незалежності української церкви не може бути предметом шоу, передвиборчої кампанії президента Порошенка”, – зазначив Ляшко. 

Популярне: "Підвищення мінімалки вже з другого кварталу, тобто з 1 квітня, передбачено, але…": Коли мінімальна буде 4200, у мінфіні дали пояснення

Водночас він додав, що учора спілкувався з предстоятелем Української православної церкви Київського патріархату, патріархом Київський і всієї Руси-України Філаретом і заявив, що його фракція підтримає звернення парламенту до вселенського патріарха Варфоломія І про надання українській церкві автокефалії. 

“Ми, безумовно, це підтримаємо, оскільки незалежна українська церква – це один із наріжних каменів української державності”, – наголосив Ляшко. 

Источник

comments powered by HyperComments