Порошенко в паніці вибіг ! Це кінець – рішення прийнято. Раду накрило

Верховна Рада висловила недовіру генеральному прокурору Руслану Рябошапці, що має наслідком його відставку з посади.

За відповідну постанову проголосували 263 народні депутати.

Проти недовіри проголосували тільки нардепи фракції “Голос”. “Батьківщина” і “ЄС” утрималися.

Ще вчора Верховна Рада на позачерговому засіданні обрала нового прем’єра і 15 членів уряду.

Після цього спікер оголосив про скликання ще одного позачергового засідання у четвер о 18:30, на якому буде розглянуте питання недовіри генпрокурору Руслану Рябошапці.

У середу комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності рекомендував парламенту проголосувати щодо прийняття чи відхилення постанови про висловлення недовіри генпрокурору Руслану Рябошапці.

Ініціатори недовіри – 119 нардепів. Серед них народні депутати від “Слуги народу”, зокрема, Максим Бужанський та Олександр Дубінський, яких пов’язують з олігархом Ігорем Коломойським, а також обранці від “Опозиційної платформи – За життя”, в тому числі й Віктор Медведчук та Вадим Рабінович.

Варто зазначити, що телеграм канал Клименко тайм, підкреслив один важливий момент.

Цікавий момент по голосуванню: зазвичай, коли виноситься на голосування питання в прийнятті якого зацікавлена фракція Слуга народу і команда Зеленського, глава Верховної Ради, коли ставить питання на голосування каже – прошу пiдтримати.

Зараз Дмитро Разумков сказав: прошу голосувати.

Голосування за відставку Рябошапки було вільним.

Окрім того, телеграм канал опублікував відео, втечі Петра Порошенка після голосування.

Порошенко стоячи подивився на табло, і впоспіху покинув Раду.

Як пише телеграм канал:

Гарне відео. Результат Порошенко з Ради після провалу. Хотілося б пофантазувати на тему “за дверима перейшов на галоп”. Але помилка з призначенням Рябошапки поки не дає 100% -ного оптимізму.

Як зазначив юрист Андрій Портнов?

Це не просто звільнення Генерального прокурора. Президент України показав сьогодні, що можна і потрібно чинити опір зовнішньому управлінню, іноземним фондам і посольствам. Ми підтримуємо заходи по відновленню державного суверенітету і висловлюємо надію на продовження цього курсу і виправлення минулих помилок.