У Дніпровському районі Києва розгорівся скандал у дитсадку №591 для дітей з особливостями розвитку. Про це написала одна з матерів Тетяна Гелашвілі.

За словами Тетяни, в шостій групі, де вчиться її дитина, викладає логопед-вихователь Осадча Віра Іванівна, яка всіляко принижує дітей. Вона постійно ображає вихованців і залякує їх. Може собі дозволити назвати дитину "дебілом", сказати "пішов геть" або "закрий рот".

Одного разу вона навіть прив'язала скотчем олівець до пальців дитини Тетяни, тому що та не хотіла малювати.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

– Її "виховання" призвело до того, що на тлі стресу моя дитина щоранку рве, плаче і трясеться від страху. Вся біда в тому, що наш садок спеціалізований, і всі діти з особливостями розвитку, тому не всі можуть розповісти, що відбувається в садочку і бояться, бо Осадча їх залякує і забороняє розповідати батькам про події в садку, – пише Тетяна.

За словами Тетяни, вона разом з іншими батьками написала скаргу в РВО.

– Там мені сказали, що не приймали її на роботу і звільнити не можуть. Фальковська Н. В. сказала, що у Віри Іванівни є очевидні проблеми з головою, але в медичній книжці написано, що вона здорова, а примусової психіатричної експертизи у нас немає, – зазначила мати.

Скандальна вихователька взяла лікарняний з 30 жовтня і до цього часу на роботі не з'являлася.ф

Источник

comments powered by HyperComments