Потрібен резонанс! Вийшов на свободу! Батько скандального чиновника уникнув покарання за смертельну ДТП. “П’яний за кермом”

Батько “бурштинового” прокурора Андрія Боровика, Володимир Боровик п’яним за кермом на смерть збив жінку, але уникнув покарання і вийшов на свободу.Про це повідомляє “Сила правди” з посиланням на рішення Рівненського районного суду.

З матеріалів справи відомо, що з поданням про звільнення Боровика в суд звернулися представники “Городоцького виправного центру №131”, де відбував покарання засуджений. Причиною вказали наявність тяжкої хвороби. Прокурор в суді підтримав це клопотання.

Так з 11 червня 2019 року Боровик перебував на лікуванні в Рівненській обласній клінічній лікарні. Саме в цей день Волинський апеляційний суд вироком призначив Боровику покарання у вигляді майже двох з половиною років ув’язнення.

Нагадаємо, що Боровик п’яним за кермом на смерть збив жінку в 2017 році. З того часу, суд міняв вирок кілька разів. Вперше його засудили влітку того ж року до п’яти років позбавлення волі з позбавленням права їздити за кермом на три роки. Пізніше змінили вирок, давши три роки випробувального терміну.

У 2018 році Касаційний кримінальний суд повернув справу на повторний розгляд до апеляцію. Влітку 2019 року апеляційний суд відправив Боровика за ґрати, однак той ліг в лікарню.

Вдруге, влітку 2019 року, апеляційний суд таки прийняв позбавити Боровика волі, втім, в той же день чоловік потрапив до лікарні.

Відзначимо, що Володимир Боровик – батько Андрія Боровика, який обіймав посаду заступника прокурора області. Влітку 2016 року його затримали у справі “бурштинової мафії”.