Президент наголосив, що закон про Антикорупційний суд має відповідати Конституції, передає Корупція.Інфо.

Під час закритої частини зустрічі голів парламентських фракцій з президентом України Петром Порошенком обговорювались законопроекти "Про Антикорупційний суд" (АКС), "Про національну безпеку" та Центральна виборча комісія (ЦВК). Про це повідомив журналістам голова фракції "Блоку Петра Порошенка" (БПП) Артур Герасимов, передає кореспондент РБК-Україна.  

"Відбулась дуже конструктивна бесіда відносно закону "Про Антикорупційний суд" та закону "Про нацбезпеку". Також ми торкнулись питань ЦВК. Дійсно, був дуже конструктивний обмін думками. Президент чітко висловив свою позицію", – заявив Герасимов.  

Популярне: "Підвищення мінімалки вже з другого кварталу, тобто з 1 квітня, передбачено, але…": Коли мінімальна буде 4200, у мінфіні дали пояснення


За його словами, Порошенко наголосив, що закон "Про Антикорупційний суд" має відповідати Конституції України.  "Про Антикорупційний суд було обговорено, що подано дуже багато поправок. Ключова позиція в тому, що закон має відповідати Конституції. Я думаю, тут роз’єднання в залі немає", – додав він.

Источник

comments powered by HyperComments