Працівники соцзахисту і їх підопічні вакциновані на 70%: на поточному тижні цю цифру планується збільшити

В департаменті праці та соціальної політики, а також підвідомчих йому комунальних установах вакциновано вже 70% співробітників 1250 осіб. Про це йшла мова на засіданні штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Однак мер Геннадій Труханов зазначив, що даної цифри недостатньо для забезпечення безпеки співробітників соцсфери і їх підопічних в умовах спалаху коронавируса.

для соціальних працівників, які стикаються щодня з великою кількістю людей, переважно похилого віку, необхідний більший відсоток вакцинації. Потрібно активізувати цю роботу, організовувати колективи, щоб до них можна було направити мобільний бригаду по вакцинації, — підкреслив міський голова.

Перший заступник директора департаменту праці та соціальної політики Інна Кучинська запевнила, що така робота вже проводиться і на поточному тижні планується масова вакцинація співробітників департаменту і терцентрів з надання соціальних послуг, а також їх підопічних, мобільними бригадами.

Вона розповіла, що в умовах посилення карантину по коронавіруси фронт-офіси, центри надання соціальних послуг продовжують працювати. Однак відвідувачів приймають тільки за попереднім записом з дотриманням всіх карантинних обмежень. Підопічні як і раніше отримують соціальне обслуговування на дому, які потребують видають гарячі обіди, але тільки на винос.

Крім того, доставляють гаряче харчування на будинок. Подібну послугу стало отримувати на 300 одеситів більше, і тепер їх число складає більше 1250 чоловік. Ще соціально незахищеним городянам співробітники департаменту спільно з волонтерами видають дезінфікуючі засоби, набори побутової хімії.

Оставьте комментарий