Пробне ЗНО 2021: коли розпочнеться реєстрація на та якою буде вартість

  • Реєстрація для участі в пробному ЗНО-2021 триватиме у січні.
  • Кожен охочий зможе зареєструватися для участі на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

 

Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні наступного року триватиме з 5 січня по 19 січня включно. Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.  

Вартість проведення пробного ЗНО буде різнитиметься за регіонами, від 195 до 255 гривень.

  • «Такий розкид пов’язаний з особливостями організації пробного ЗНО, зокрема з вартістю друку й доставки матеріалів у тому чи тому регіоні, прогнозованою кількістю тестувань тощо», – пояснюють в УЦОЯО.

Як зазначили у відомстві також додають, що загалом ціна на пробне ЗНО у 2021 буде вищою ніж минулого року. Таке рішення пояснюють зменшенням очікуваної кількості тестувань та підвищенням оплати праці працівників І тарифного розряду. 

  • «З огляду на це ми намагаємося компенсувати ці наслідки додатковими можливостями для учасників. Уже ухвалено рішення про те, що кожний  учасник/кожна учасниця пробного ЗНО зможе завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021 і пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді у форми на спеціальний сервіс для визначення результатів. Крім того, Український центр оцінювання якості освіти та ГС «Освіторія» за підтримки МФ «Відродження» підготують офіційні відеокоментарі до завдань пробного ЗНО-2021: експерти Українського центру докладно проаналізують кожне завдання й порадять, як отримати найвищий бал на ЗНО», — додали у відомстві.