Просто зараз! Скандальну “захисницю” викрили. Гучний скандал набирає обертів – українці заткнули її

У Львові, на площі Ринок, спалахнув скандал через пісні російською мовою. До вуличних музикантів підійшла дівчина, котра попросила “припинити співати мовою агресора”, проте виконавець переконував її, що він має на це право.

Відео опублікували в одному із місцевих телеграм-каналів.

На відео чути, як дівчина підходить до музиканта, який співає на площі Ринок та просить його “припинити співати мовою агресора”. Натомість той українською їй відповів, що має на це право. Згодом суперечка переросла у конфлікт.

“І шо, і шо, і шо. А я російськомовний, що ти мені зробиш?”, – сказав музикант. Згодом чоловік порадив львів’янці, якщо її нудить від російської мови, “піти на панель”.

Проте конфлікт на цьому не закінчився. Згодом стало відомо, що члени однієї із патріотичних організацій побили музиканта та потрощили його техніку.

Вже ввечері  в мережі випливла інформація, про те, що дівчина, яка спричинила конфлікт та так яро агітувала проти російських пісень, сама любить похизуватись танцями під попсову російську музику. 

В інстаграмі знайшли сторінку дівчини у Тік Ток, де вона активно співає під російську музику та робить російськомовний контент.

“Уммм. Тік ток нашої знаменитої захисниці української мови)) Позорище.. Ой ой ой. Як незручно вийшло”- пишуть люди в мережі.

Окрім цього варто додати, що про цю ситуацію висловився Мирослав Олешко.

“Такі як ця дівчина роблять все можливе, щоб допомогти російській пропаганді та віддаляти українців від української.

Ніякої поваги до законів та Конституції рідної країни. Це не патріотизм.

Більшість хлопців в ООС на фронті – російськомовні, так ще і родом з Донбасу. От там свій патріотизм може і дівчина проявити, а не нападати на своїх же громадян. Російськомовні кияни виходили підтримувати Майдан. Російськомовні кияни обрали в Київраду ЄС та ВО Свобода.

І підкреслюю, я за закон по українській мові в сфері обслуговування. За укаїнський дубляж. За україномовні школи.

Але це – вже крайнощі. Це допомога набирати рейтинг таким як Медведчук, котрі будут кричати «русскоговорящих притесняют».

До речі, так і трапилося. Сьогодні вже російська пропаганда розганяє статті «фанатка Порошенка напала на львовских музыкантов за русскую песню». Це робиться з єдиною метою – забрати електорат у прозахідних проукраїнських сил.

Любіть Україну. Але любіть без популізму. Для дівчини поганий хлопець, який співав російською.
Проте, вона ж не напала на львів’янина, який розмовляє українською, проте продав куму Путіна свій телеканал. Патріоти з організації його не побили. А чому?

Не з тих ви ворогів робите.

p.s. Нагадую, що пісні на «русском» – це також українські пісні, зокрема таких патріотичних гуртів, як Бумбокс.” – написав він в фейсбук.