П'ятьом одеситам із багатодітних, ветеранів та дітей-сиріт на виконкомі міськради виділили квартири

П'ятьом одеситам із трьох районів міста, які стоять у пільговій черзі з поліпшення виконкому міськради виділено квартири. Так, багатодітній родині Шишкіної Олени Анатоліївни надано квартиру на проспекті Добровольського, 81.

Сім'я складається з шести осіб матері та п'ятьох синів і перебуває на квартирному обліку в Суворовській райадміністрації як така, що потребує поліпшення житлових умов. Ним виділено двокімнатну квартиру загальною площею 42,7 кв. метри. Також надано однокімнатну квартиру на проспекті Добровольського, 124, ветерану війни Чегодаєву Олегу Петровичу.

Він перебуває на обліку громадян, яким необхідне покращення житлових умов у райадміністрації Суворівського району. Загальна площа житла складає 35,2 кв. метра.

Квартиру отримав і ще один ветеран війни Міхов Георгій Данилович, який перебував на житловому обліку у Суворовській райадміністрації. Його сім'я, що складається з чотирьох осіб, зможе заїхати до двокімнатної квартири на проспекті Добровольського, 84. Її загальна площа – 56 кв. метрів.

Пономаренко Володимир Анатолійович перебував у пільговій черзі на покращення житлових умов як звільнений у запас військовослужбовець у Малиновській райадміністрації. Його сім'ї із трьох осіб виділено двокімнатну квартиру на Академіка Філатова, 26, загальною площею 45 метрів.

Виноградову Сергію Сергійовичу, який перебував на квартирному обліку в Київській райадміністрації як особа з числа дітей-сиріт, надано однокімнатну квартиру Шишкіна , 48, корпус 2. Її загальна площа дорівнює 29,7 кв. метрів.

Оставьте комментарий