Реконструкція Іванівського шляхопроводу коштуватиме місту 1, 6 мільярда гривень

Управління шляхового господарства Одеської міськради оголосило в системі Prozorro тендер на реконструкцію Про це повідомляє Пасажирський транспорт.

Стартова вартість – 1 мільярд 629 мільйонів 129 тисяч гривень. Заявки від потенційних учасників приймають терміном до 7 лютого, а електронні торги відбудуться 15 березня. Усі роботи мають бути виконані до кінця 2023 року.

На першому етапі робіт необхідно повністю демонтувати нинішній шляхопровід. А потім побудувати новий шестисмуговий шляхопровід із дворівневою розв'язкою на перехресті з вулицею Святослава Ріхтера.

Фактично це буде один довгий шляхопровід, але в технічній документації він розбитий на два т.зв. великий шляхопровід над залізницею та малий безпосередній над вулицею Святослава Ріхтера. За рахунок міського бюджету виконали проектні роботи, на що було витрачено близько 11 мільйонів гривень. Іванівський шляхопровід збудували 1967 року, і з того часу його серйозно не ремонтували.

У результаті з березня 2021 року Іванівський шляхопровід визнаний аварійним і майже повністю закритий для руху. Дорогою можна їхати тільки легковим машинам з обмеженням швидкості, причому тільки по одній смузі в кожному напрямку. Рух вантажівок та автобусів, а також тролейбусів по шляхопроводу перекрито повністю.

Оставьте комментарий