Журналісти розповіли про таємні зустрічі президента Петра Порошенка і Віктора Медведчука.

"Під час нашого спостереження протягом майже 4 місяців, ми помітили, що Віктор Медведчук регулярно приїжджає до Адміністрації президента. При чому, ці зустрічі в АП намагаються не афішувати", – констатують журналісти програми "Схеми".

У ті дні, коли зйомка велась таємно, автомобілі супроводу Медведчука стояли під АП не ховаючись. Проте, щойно журналісти починали знімати відкрито, то візити кума Путіна до Адміністрації українського президента намагались утаємничити.

"Порошенку краще вийти і відверто розказати, про що вони там говорять. Бо він позиціонує себе як патріот і оці контакти з Медведчуком дуже дисонують", – вважає журналіст, політичний оглядач Максим Каменєв.

Пізніше з'явилася реакція АП. "Президент Петро Порошенко не мав, не має і не збирається мати жодних спільних бізнес-інтересів чи бізнесів зі спецпредставником СБУ з питань звільнення заручників в гуманітарній підгрупі ТКГ в Мінську Віктором Медведчуком", – наголосили у Порошенка.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

"Президент провів кілька зустрічей з Медведчуком, на яких висловив незадоволення через затягування процесу звільнення українських політв'язнів Кремля, яких незаконно утримують в Росії та на окупованих нею територіях, і виключно для зрушення з мертвої точки цього питання", – йдеться у заяві.

Підкреслюється, що Порошенко "відкрито називає Росію країною-агресором і не поділяє ідеї та політичні висловлювання Віктора Медведчука". "Але президент також неодноразово заявляв, що готовий вести переговори з усіма, навіть з чортом, для того, щоб звільнити наших бранців", – сказали в АП.

Источник

comments powered by HyperComments