Що впав на Грецькій кінь Альберт переїхав до притулку для тварин (відеокоментар)

Кінь Альберт, який впав в середині серпня в центрі міста і пошкодив ногу, був обстежений ветеринаром . Стан тварини задовільний, він переїхав до притулку для тварин.

Про це в відеокоментарі повідомила заступник начальника відділу погоджень і моніторингу Департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради Ганна Лейденіус.

Тварина щеплено і має паспорт. Господарю тваринного було рекомендовано провести ветеринарний огляд і рентген колінного суглоба. За результатами встановлено, що переломів, тріщин, розривів зв'язок і сухожиль не встановлено. Стан тварини задовільний. Кульгавість відсутня. Господар передав Альберта і ще одного коня в притулок домашнього утримання Угольок в Миколаївській області, — розповіла Анна Лейденіус.

Коментар заступника начальника відділу погоджень і моніторингу Департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради Ганни Лейденіус

Нагадаємо, умови життя і стан здоров'я коня Альбертапосле його паденіясотруднікі департаментаобследовалісовместно з ветеринаром і зоозахисниками. Його зміст не викликало нарікань у тварини вистачає місця для вигулу, досить сіна і води. А ось здоров'я коні залишалося під питанням, тому муніципальна служба видала припис про необхідність ветеринарного обстеження.

Ліцензований лікар ветеринарної медицини провів клінічний огляд коні, а також за результатами рентгена правого колінного суглоба дав висновок, що переломів, тріщин кісток , розривів зв'язок і сухожиль у Альберта немає.

Оставьте комментарий