Щойно! Короновірус вже у ВР? Депутат з ОПЗЖ контактував з зараженим!

Депутат від ОПЗЖ Олег Волошин наприкінці лютого відвідав Францію, де мав зустріч із депутатом Національної асамблеї Жаном-Люком Рейтцером, який заразився коронавірусом і зараз перебуває в реанімації.

Про це повідомляє «Європейська правда».

Олег Волошин 27 лютого опублікував у Facebook повідомлення, текст якого зараз прихований, однак в ЗМІ зберігся його скрін. У ньому депутат повідомив, що мав зустріч з французьким колегою.

«Шикарний краєвид за вікном кабінету колеги з Національної асамблеї Жана-Люка Рейтцера, звичайно, викликає заздрість, але не відволікає від головного: підготовки першої чотиристоронньої зустрічі парламентського виміру нормандського формату», — написав Волошин.

Як стало відомо, 68-річний Жан-Люк Рейтцер, депутат партії «Республіканці» з Ельзасу, був госпіталізований у четвер з підозрою на коронавірус. Результат його аналізів підтвердив захворювання.

«Депутат перебуває у реанімації, його стан вважається серйозним», — повідомив французький парламент у своїй заяві.

Рейтцер востаннє був присутній на парламентському засіданні 25 лютого, але цього тижня не відвідував парламент.

У французькому парламенті почали внутрішнє розслідування, аби встановити, хто контактував з інфікованим депутатом. Крім того, депутатів та співробітників, які мали із ним тісний контакт у період з 24 по 28 лютого, попередили про зараження колеги у четвер ввечері.

68-річний депутат, ймовірно, заразився на євангельському мітингу в ельзаському місті Мюлуз, у якому брали участь 2500 людей, пише Le Monde.

Депутат ОПЗЖ Волошин нещодавно зустрівся у Франції з французьким парламентарем Райтцером, який зараз перебуває в реанімації через коронавірус.

27 лютого Волошин зробив відповідний пост, але після появи інформації про захворювання Райтцера він видалив його. Погодьтесь, це виглядає дивно.

Я щиро сподівюсь, що Волошин не підхопив вірус і не заразив ним свою фракцію. Адже відомо, шо коронавірус особливо небезпечний для людей старшого віку, а середній вік членів ОПЗЖ дуже солідний. В зону підвищеного ризику потрапили Медведчук, Суркіс, Бойко, Рабінович та інші небайдужі патріоти.

Волошин, ми тримаємо за вас кулаки!