Школам надають фінансові сертифікати від мерії на придбання сучасного обладнання (фото)

Однією з пріоритетних завдань одеського муніципалітету є розвиток матеріально-технічної бази установ територіальної громади.

Як повідомляє прес-служба мерії, з 2020 року департаментом освіти та науки Одеської міської ради запроваджено традицію щороку на серпневій конференції надавати грошові сертифікати від Одеської міської ради на придбання сучасного обладнання для профільних кабінетів навчальних закладів, учні яких показали найкращі результати.

Так, у 2020 році за високі досягнення в освітній діяльності сертифікат на обладнання кабінету іноземної мови отримав Одеський навчально-виховний комплекс Гімназія №2 спеціалізована школа І ступеня із поглибленим вивченням англійської мови. Кабінет іноземної мови оснащений комплексом звукотехнічного, акустичного, мультимедійного та програмного забезпечення. Учні мають можливість повноцінно використовувати електронні компоненти сучасних британських підручників для обробки мовного матеріалу, без мовних бар'єрів вивчати іноземну мову та спілкуватися з учнями різних країн світу.

Одеська гімназія № 5 за отриманий сертифікат придбала для кабінету фізики інтерактивну дошку, проектор, цифрову лабораторію, що дозволяє комплексно продемонструвати різноманітні експерименти, а також провести серії дослідів. З її допомогою учні можуть проводити вимірювання температури, тиску, швидкості, сили струму, гучності звуку тощо. Під час дистанційного навчання завдяки документ-камері стало можливо демонструвати учням експерименти, явища, проводити демонстраційні лабораторні роботи. В

2021 році завдяки грошовим сертифікатам сучасним обладнанням поповняться також кабінети фізики Одеської спеціалізованої школи № 117 та Одеського ліцею № 9. Крім того, найновіше навчальне обладнання для кабінету хімії отримали Одеський навчально-виховний комплекс І ступені з поглибленим вивченням англійської мови, а в даний час здійснюється постачання обладнання для кабінету хімії Одеської загальноосвітньої школи № 92. Зазначається, що інформація про фінансування навчальних закладів розміщується на офіційних веб-сайтах установ у розділі Фінансування. Крім того, ці дані можна знайти на інтерактивній карті, розміщеній на сайті міського департаменту освіти та науки.

Фото: прес-служба мерії

Оставьте комментарий