Симптоми зараження штамом коронавируса Дельта відрізняються від звичайних, — МОЗ

У Великобританії штамом коронавируса Дельта інфіковані понад 90% пацієнтів з COVID-19. І з'являється все більше даних про те, що цей варіант вірусу небезпечніше попередніх. Його симптоми відрізняються від звичайного коронавируса, також при інфікуванні з'являється досить багато серйозних збоїв в організмі.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

Найпоширеніші симптоми штаму коронавируса Дельта такі ж , як у звичайного вірусу лихоманка, головний біль, біль в горлі, нежить. А ось кашель і втрата нюху або смаку менш поширені при інфікуванні цим різновидом небезпечної інфекції.

Відмінними симптомами штаму Дельта медики називають порушення у хворих слуху, шлунково-кишкові проблеми, утворення згустків крові, що призводить до загибелі тканин і гангрени.

Відзначається, що за висновками вчених з Китаю, концентрація вірусу в крові пацієнта з Дельта-штамом в 1000 разів більше, ніж у інфікованих звичайним штамом. Це означає, що хворий може бути значно заразнее.

У МОЗ підкреслили, що не вакциновані люди мають значно більш високу ймовірність розвитку важкого перебігу хвороби. Імунізовані переносять хворобу безсимптомно або ж в значно легшій формі.

Оставьте комментарий