Скандал з Нацкорпусом у Києві. Розлючений Зеленський провів жорстку розмову з Аваковим. “Хтось сильно загрався”

Під час презентації Національної платформи єдності і примирення, яку проводив радник секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергій Сивохо, відбулися зіткнення.

Через півгодини після початку заходу представник полку “Азов” Сергій Тамарін з місця звернувся до Сивохо, звинувативши його в здачі українських інтересів і зраді.

Після декількох хвилин перепалки ведучий оголосив про завершення заходу. В результаті Сивохо покинув зал, представники “Нацкорпусу” пішли за ним. У холі його штовхнули і радник секретаря РНБО впав.

Як повідомляє “Політика Страни”, поліція прибула вже після того як націоналісти зірвали презентацію платформи національного примирення Сивохо і покинули місце подій.

Поліцейські теж були тут недовго. Подивилися на всі боки, ніякого двіжу не побачили, та й пішли далі у своїх справах.

До слова, націоналісти, які зривали презентацію і нападали на Сивохо абсолютно не приховували своїх імен. Вони прямо в залі представлялися. Наприклад, Тамарін з Азова.

Також телеграм-канали обурюються цим інцидентом і вимагають реакції від президента. Так Резидент пише наступне.

“Сьогодні на очах всього світу, натовп мавп принизив Президента, а СБУ в черговий раз жує соплі як в Полтаві. Потім Іван Баканов біжить до Володимира Зеленського з татком і розповідає, що все це спланована провокація. Президент повинен жорстко відреагувати на дії тітушок.

Радикалам не варто переживати їх привезуть до відділення, складуть протокол і відпустять, а потім черговий суд випустить під підписку. Так було з журналістами Шарія та Страна.юа. Президент повинен жорстко відреагувати на те, що сталося сьогодні, падав на підлогу не Сивохо – він символ мирних ініціатив Володимира Зеленського. Провокацію планували свідомо, а радикалам було мало просто зірвати їм потрібно було напасти на Сергія Сивохо “.

Також Резидент з посиланням на власні джерела повідомляє, що за всіма провокаціями імовірно стоїть Арсен Аваков, а також, що вже на те, що відбувається відреагував президент Володимир Зеленський.

“Наше джерело в ОП повідомило, що Президент злий і вже дзвонив міністру МВС. Розмова була дуже неприємною для Арсена Авакова.

Хтось сильно загрався в провокації, що може повторити долю Андрія Богдана “.