Скільки коштуватиме газ для хмельничан у квітні: ціна

  • У «Хмельницькгаз Збуті» назвали вартість газу на наступний місяць.

ТОВ «Хмельницькгаз Збут» не змінює ціну на природний газ для населення на квітень. Вартість блакитного палива залишиться на рівні 6,99 гривні за кубометр. Про це повідомили у пресслужбі ТОВ.

Також у «Хмельницькгаз Збуті», наголосили, що однією із запорук стабільного газопостачання є вчасний розрахунок за спожитий газ. Тому клієнтів закликають сплачувати за газ вчасно – щомісяця до 25 числа.

«На жаль, ситуація на європейських енергетичних біржах залишається нестабільною – після нетривалого зниження ціна блакитного палива знову почала зростати. Аналітики прогнозують, що очікуване літнє зниження вартості енергоресурсу може взагалі не відбутися.

Аби застрахувати своїх клієнтів від цінових коливань, ТОВ «Хмельницькгаз Збут» готує для них особливий продукт – річний контракт на газ за фіксованою ціною. Його запровадження очікується вже з 1 травня нинішнього року», — додали у пресслужбі.

Нагадаємо, відповідно до рішення Уряду від лютого в Україні встановлена гранична вартість газу для побутових споживачів — 6,99 гривні за кубометр. Ця ціна діятиме до кінця опалювального сезону.

Як повідомлялося раніше, компанія «Нафтогаз України» у квітні збереже ціну природного газу для населення на поточному рівні 6,86 грн/ кубометр. Також збережеться ціна газу у рамках постачальника «останньої надії» — 6,99 грн/кубометр.