Скверу біля «Вимпел» запропоновано присвоїти ім'я «Героїв-прикордонників» (фото)

В Одесі відбулися громадські слухання з обговорення питання про присвоєння назви безіменному скверу, розташованому у колишнього кінотеатру Вимпел (просп. Адміральський, 31).

Як повідомляє прес-служба міськради, у зв'язку зі зверненнями громадської організації Ветеран кордону про присвоєння безіменному скверу, розташованому в Київському районі Одеси за адресою: просп. Адміральський, 31, найменування Сквер Героїв-прикордонників, дане питання неодноразово розглядалося на засіданнях історико-топонімічної комісії при Виконавчому комітеті Одеської міської ради.

Історико-топонімічна комісія підтримала дану ініціативу, аргументуючи позитивне рішення тим, що позаду скверу розташована вулиця Героїв-прикордонників, а також віддаючи данину пам'яті учасникам героїчної оборони Одеси і нинішнім захисникам українських рубежів.

Крім того, з'ясувалося, що на Південно-Західному масиві, де розташований сквер, проживають багато сімей прикордонників, які заселялися тут в 1960-х роках в нові будинки. Сама ж вулиця Героїв-прикордонників носить цю назву ще з 1938 року.

В ході слухань було відзначено, що в кінці 2019 роки за кошти міського бюджету було відновлено покриття алей скверу, встановлено освітлення, відремонтовано майданчик для проведення масових заходів, встановлені лавки та урни, проведено додаткове озеленення. А рішенням Одеської міської ради від 18.03.2020 року були затверджені межі території скверу біля колишнього кінотеатру Вимпел площею 1,4600 га.

У громадських слуханнях взяли участь прикордонники, ветерани прикордонної служби України з членами своїх родин.

В ході громадських слухань наголошувалося на важливості прикордонної служби, її актуальність в історії регіону і в даний час. Адже лінія кордону Одеської області з іншими державами Придністров'ям, Молдовою і Румунією досягає майже 300 км.

Також учасники слухань висловлювалися про історичну, логічної та побутової доцільності найменування скверу на честь Героїв-прикордонників.

В результаті голосування за підсумками слухань, учасники одноголосно підтримали присвоєння скверу імені Героїв-прикордонників.

Тепер проект рішення з даного питання буде внесено на розгляд сесії Одеської міської ради.< img src = "/wp-content/uploads/2021/10/ce0ad4164e6cb93cf9a0df1f88766d79.jpg" />

Оставьте комментарий