“Слуга народу” зухвало відшив журналістів і потрапив у скандал. Відео

Нардеп від фракції “Слуга народу” Артем Дмитрук потрапив у скандал, відмовившись спілкуватися з журналістами українських видань.

Відповідні відео співробітниці ЗМІ опублікували в соцмережах. Нардеп заявив, що відповідатиме на питання лише тим, кому вважатиме за потрібне (щоб подивитися відео, проскрольте вниз).

Журналістці LB.ua Діані Буцко Дмитрук не захотів прокоментувати подання постанови про звільнення глави НАБУ Артема Ситника.

“Я спілкуюся зі своїми виборцями, спілкуюся в окрузі, все правильно. А з вами, наприклад, не хочу. Це моя особиста думка”, – сказав Дмитрук.

“Із задоволенням відповім іншому виданню, але не вам. Не хочу”, – додав політик.

Почути відповідь на питання щодо Ситника не вдалося і журналістці “Радіо Свобода” Власті Лазур.

“Ви – серйозне видання, правильно? У гри не треба грати. Якщо ви хочете отримати від мене інтерв’ю або коментар, я вам із задоволенням дам, але не в такій обстановці, як ви зараз робите, добре? Не треба провокувати. Ви посміялися зараз , підходите по черзі до мене. Навіщо це робити? Давайте підійдіть до кого іншого десь на вулиці, але не до народного депутата. Майте теж повагу до своєї роботи і до народних депутатів “, – заявив Дмитрук.

“Я вам вже все сказав. У вас буде хороший матеріал, зможете викласти і показати, як народний депутат не хоче давати коментар”, – додав він.

Нардеп Артем Дмитрук зі мною спілкуватися не збирається. А якийсь його друг сказав, чому це депутати мають спілкуватися з журналістами. Ну і справді, чого?

Gepostet von Diana Butsko am Samstag, 15. Februar 2020