Слухання у справі директора Ізмаїльського дитбудинку в розбещенні підопічних будуть продовжені в Рені

Одеський апеляційний суд передав кримінальну справу директора Ізмаїльського дитбудинку Віктора Проценко про можливе розбещення трьох вихованців з Ізмаїльського суду в Ренійський. Причиною такого рішення стала неможливість зібрати в Ізмаїльському суді потрібну колегію суддів.

Про це повідомляє сайт Суспільне.

В апеляційний суд з відповідним клопотанням звернувся голова Ізмаїльського суду Олександр Присакарь. У документі йдеться про те, що в суді працюють три судді з кримінальної спеціалізацією. А оскільки один з них на лікарняному, другий у відпустці, а третій повернув обвинувальний акт у справі Проценко прокурорам, вони не можуть брати участь у подальшому розгляді справи.

Колегія суддів Одеського апеляційного суду, заслухавши доводи подання, вирішила, що справа Віктора Проценко потрібно передати в Ренійський суд, оскільки це забезпечить оперативність і ефективність розгляду кримінального провадження.

Нагадаємо , сотрудніцаКНП Ізмаїльський спеціалізований будинок дитини заявила в поліціюо тому, що директор цього закладу скоїв розпусні дії стосовно трьох вихованок дівчаток віком семи і п'яти років.

Крім того, на час службового розслідування за даним фактом виконуючого обов'язки директора, який є головним фігурантом скандалу, відсторонили від посади.

< p> 19 грудня стало відомо, чтомужчіне повідомили про підозри сексуальному насильстві і розбещення неповнолітніх. А перед Новим роком обрали запобіжний захід у вигляді утримання під вартою, але прямо із залу суду відвезли в лікарню.

В січні підозрюваний в розбещенні вихованок директор ізмаїльського дитбудинку вийшов з СІЗО.

Оставьте комментарий