Спецназівці освоїли європейську модель забезпечення безпеки під час масових заходів

Спецназівці одеської поліції вивчили європейську модель забезпечення громадської безпеки та порядку під час проведення масових заходів. Їм вручили сертифікати про успішне завершення базового курсу в Одеському центрі первинної професійної підготовки Академія поліції держуніверситету внутрішніх справ, на базі якого проходило навчання.

Про це повідомляє прес-служба ГУНП Одеської області.

З батальйоном поліції особливого призначення більше місяця працювали інструктори воєнізованого підрозділу по забезпеченню охорони громадського порядку на масових заходах в Королівстві Іспанія. Також заняття вели українські колеги з Києва і Львова, які пройшли аналогічні навчання в країнах ЄС.

Заняття проводилися в рамках програми Підтримка реформ в області верховенства права в Україні в сферах діяльності поліції, прокуратури та належного врядування. Ініціативу реалізовує управління Організації Об'єднаних Націй з обслуговування проектів за фінансової підтримки Європейського Союзу в тісній співпраці з Консультативною місією ЄС в Україні.

В основному зі спецназівцями вели практичні заняття, додаючи до них трохи теорії. Як відзначають в прес-службі, це дозволило правоохоронцям освоїти кардинально нову модель управління натовпом під час масових заворушень, яка передбачає залучення в рази меншої кількості працівників спецпідрозділів.

Фото, відео: ГУНП Одеської області.Оставьте комментарий