У Львівській області через лікарську помилку після двох зупинок серця помер 16-річний хлопець, передає Корупція.Інфо

Трагедія сталася в Червонограді під час виконання простої операції з видалення апендициту. Винними в смерті підлітка виявилися двоє лікарів-анестезіологів, повідомили в прокуратурі Львівської області.

"У 16-річного хлопця ніколи не було проблем зі здоров'ям. Хлопчик активно займався спортом – шість років ходив на плавання. До лікарні його привів батько, коли у підлітка розболівся живіт. Лікарі встановили причину болю – апендицит. Почали готувати підлітка до операції", – розповіла державний обвинувач Олена Данилів.

Непередбачене сталося на операційному столі під час анестезії. Лікар почав вводити хлопчикові в трахею інтубаційну трубку, але промахнувся і подряпав небо. Пішла кров. Не звертаючи на це уваги, лікар знову спробував ввести трубку і знову не потрапив. Тільки після цього він викликав на підмогу анестезіолога вищої категорії з 16-річним стажем. Але і та промахнулася, проткнув интубационной трубкою стравохід пацієнта.

Хлопець почав задихатися і синіти. Лікарі заметушилися, витягли трубку. Але було вже пізно. У підлітка за цей час двічі зупинялося серце, через брак кисню почалася мозкова кома.

Хлопця намагалися врятувати у "Охматдиті" у Львові, однак він помер через два дні після операції.

Популярне: Або звільняй їх, або звільнять тебе: Порошенко поставив ультиматум Гройсману

"Обох лікарів засудили до двох років позбавлення волі. Правда, який визнав вину анестезіолог тут же був звільнений за амністією, а його колега отримала умовний термін і тепер має намір повністю довести свою невинність в апеляційному суді", – сказала Олена Данилів.

Відзначається, що анестезіолог вищої категорії відмовилася визнати свою провину. Лікар каже, що не бачила, куди вставляє трубку через те, що в роті у хлопчика була кров.

Источник

comments powered by HyperComments