На "Арені Львів" у неділю, 28 жовтня, раптово помер 16-річний підліток. НП сталася під час виступу мотиваційного тренера і християнського проповідника Ніка Вуйчича.

Про це повідомляє місцеве видання із посиланням на Нацполіцію у Львівській області. Хлопцеві стало погано приблизно о 20:00. Медики намагалися його реанімувати, проте врятувати йому життя не вдалося.

Повідомляється, що ознак насильницької смерті виявлено не було. Також з'явилася інформація про те, що у підлітка був порок серця.

Популярне: Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Варто нагадати, що раніше повідомлялося про те, що патрульні 2-го батальйону м. Львова отримали виклик щодо спроби самогубства на вул. Таманській. На хіднику посеред вулиці вони побачили чоловіка, що стікав кров’ю. Виявилось, що постраждалий пошкодив собі вени канцелярським ножем. Поліцейські наклали джґут на руку, зупинили кровотечу і викликали медиків.

До приїзду швидкої патрульні підтримували розмову з потерпілим, щоб він не втратив свідомості. 23-річний чоловік розповів, що вчинив спробу самогубства через проблеми в особистих стосунках.

Источник

comments powered by HyperComments