Судно Delfi продадуть для компенсації збитків державі, проте чи заплатить власник за забруднення екології — невідомо

Судно Delfi, яке дев'ять місяців знаходилося на пляжі Ланжерон з листопада 2208 року го, остаточно перейшло у власність держави. Воно буде продано для компенсації збитків Адміністрації морських портів України (АМПУ) та сплати штрафів.

Про це повідомив виконувач обов'язків керівника АМПУ Олександр Голодницький, передає Радіо Свобода.

За словами голови АМПУ, рішення суду першої інстанції нарешті виявилося останнім, оскільки було порушено процедуру апеляції. Тож судова ухвала про те, що судно Delfi державна власність, набуло чинності.

Зараз Адміністрація морпортів України готує проект розпорядження про те, що судно перебуватиме у сфері управління Міністерства інфраструктури. А далі або ДП МТП Чорноморськ, або АМПУ займатимуться подальшим продажем корпусу, швидше за все, на злам. АМПУ за проведення аварійно-рятувальних робіт на суму близько 2,7 мільйона гривень. Крім того, йдеться про необхідність виплатити близько 16 тисяч доларів штрафу за розлив нафтопродуктів і забруднюючих речовин із судна. Адже згідно з розслідуванням британських журналістів, юридичний власник судна навіть не має статутного капіталу.

Оставьте комментарий