Святкування в ресторані обернулося несподіваною трагедією. Відзначається, що інцидент стався в ніч з 29 на 30 грудня.

Через моторошної НП 25-річної Нані Убірія довелось зустрічати Новий рік в лікарні.

Про те, що трапилося в подробицях розповіла подруга постраждалої Тамара, яка стала очевидцем інциденту в елітному ресторані Воронежа “Платонов”.

“Катерина стояла поруч з чоловіком, стала повертатися і зачепила плечем келих Нани, кілька бризок «Мартіні» потрапили Катерині на одяг. Вона тут же вирвала у Нани келих, вилила його на голову, вдарила ним об голову Нані і провела по обличчю”, – розповідає Тамара.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Після цього Катерина разом з чоловіком вирішили піти із закладу. Нана була в шоці, і, думаючи, що їй зламали ніс, наздогнала і вхопила Катерину за волосся. Та звільнилася і втекла, і ніхто більше не спробував зупинити Катерину та її чоловіка.

«Нана втратила багато крові, все плаття було залито кров’ю. У неї відокремився клапоть шкіри в формі букви П. Скло потрапило в око. Вона була в шоці, коли бачила себе в дзеркалі. «Швидка» довго не їхала – чекали лікарів більше півгодини, в ресторані нам не допомогли ні перекисом, ні серветками. Охоронець ще й питав, коли Нана плакала в туалеті: «чого кричиш?», – зазначає подруга постраждалої дівчини.

Відомо, що Нану направили в обласну лікарню, де дівчині в 4 ранку провели операцію на правому оці. За підсумком їй наклали 16 швів, але медики не дають ніяких прогнозів.

У близьких людей постраждалої дівчини є побоювання, що гроші і вплив чоловіка Катерини Соловйової (дівоче прізвище Рівних) можуть зіграти проти Нани. Зараз близькі Нани сподіваються, що слідство отримає запис відеокамери з воронезького елітного ресторану, яка зможе підтвердити слова Нани і інших очевидців.

Власник ресторану, в свою чергу, написав заяву в поліцію, докладно описавши те, що сталося. Повідомляється, що силовики зараз проводять дослідчу перевірку.

Источник

comments powered by HyperComments