Ті, хто має заборгованість з оплати житлово-комунального господарства одесити можуть оформити субсидію, уклавши договір про реструктуризацію

Все українці, в тому числі і одесити, які мають заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, також можуть оформити субсидію при реструктуризації боргу.

Про це сообщаетпресс-службаМіністерства соціальної політики України.

В міністерстві зазначають, що згідно із законодавством, житлова субсидія не призначається за наявності простроченої понад три місяці заборгованості по оплаті житлово-комунальних послуг, термін позовної давності якої не минув і загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн). У той же час вона призначається в разі наявності заборгованості, якщо укладено договір про реструктуризацію.

З питань укладання договору споживачам потрібно звернутися до постачальника відповідних комунальних послуг. У відомстві підкреслюють, якщо такий договір буде укладено протягом двох місяців з початку опалювального сезону, житлова субсидія буде призначена з початку сезону.

Тому громадянам, які мають заборгованість з оплати послуг і не можуть без допомоги держави погашати платежі за послуги, рекомендують укласти договір реструктуризації і звернутися до органу соціального захисту населення з питання призначення житлової субсидії.

Оставьте комментарий