Тільки щ0! Полякова ш0кувала словами – почули всі: “Артисти не зобов’язані”. Гучний скандал – “немає закону”

Українська співачка Оля Полякова поскаржилася на те, що в сучасному світі часто пригнічують популярних артистів.

За її словами, професійна діяльність зірок повинна бути обумовлена ​​законодавством. Про це вона заявила в ток-шоу “Ми всі українці” (щоб подивитися відео, доскролльте до кінця сторінки).

“Ми не повинні, не порушуючи законів, бути засудженими! У нас немає закону, за яким артистам не можна десь гастролювати. У нас немає законів про те, що артистам не можна спілкуватися з артистами інший” ворогує “країни.

Ми не порушуємо закони, тому що держава не відрегулювала професійну діяльність і не сказало нам що можна, а що не можна. Ми повинні працювати весь час озираючись, а наша робота повинна бути обумовлена ​​законами, а не думкою ботів з інтернету “, – повідомила виконавиця.

Також співачка вважає, що артисти не зобов’язані виправдовуватися за ті дії, які вони не порушують.

“У нас занадто все політизоване. Ми, якщо чесно, все трохи зійшли з розуму, тому часто артистів звинувачують в тому, що вони вважають себе “богами світу”. Але вибір тієї чи іншої позиції це, перш за все, вибір людини. Все залежить від людей. Люди різні, точно так само і артисти.

У всіх різне сприйняття цього життя. Якщо артисти не порушують закон, то вони мають право говорити. Я можу голосно висловлювати свою позицію. У мене для цього є сміливість і потреба озвучити її. А у інших немає цієї потреби, але ми ж не будемо засуджувати їх “, – додала Полякова.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що українська співачка Оля Полякова в прямому ефірі влаштувала перепалку з чинним міністром охорони здоров’я Максимом Степановим. Причиною таких різких слів популярної виконавиці стала реакція Степанова на її концерт, який відбувся 3 жовтня в Харкові.

“Хотіла б запитати у міністра Степанова про його словах про спалах захворюваності Covid-19 після концерту в Харкові, де я брала участь. Після ваших слів про те, що захворюваність зросла, цілий ряд ЗМІ та чиновників використовували ваші слова і висловлювалися на мою адресу не зовсім коректно. Я не можу залишити вашу заяву без відповіді “, – заявила співачка.

“Якщо динаміка зменшилася, то виступ Полякової впливає позитивно і її концерт треба проводити кожен день? Я хочу вірити, що ви помилилися в цифрах, фактах і уявленнях, коли видавали інформацію таким чином, що ЗМІ перекрутили її некоректно по відношенню до мене. .. Якщо ви помилилися, то скажіть це зараз, я вас зрозумію, так буває, у вас адже складна нервова робота. Але миритися з передвиборними маніпуляціями, в яких моє ім’я використовують, я не буду “, – додала Полякова.