Лідер "Батьківщини", колишня прем'єр Юлія Тимошенко усунулася від співпраці з Надією Савченко. Про це розповіла сестра нардепа Віра в ефірі програми "16+" журналіста Романа Скрипіна.

"У 2014 році на початку виборів до Верховної Ради Надії, коли вона була у російському полоні, робили пропозиції всі партії. Окрім "регіоналів" і БПП. Тимошенко знайома з Путіним. 

До виборів їй потрібна була перемога – вона приїде: "Владімір Владіміровіч, давайте відпускайте". Коли вже всі пройшли до Верховної Ради, рідна політична сила надовго замовкла. Надія все це розуміла, говорила з лідером фракції:"Можу вийти". Їй сказали "Ні, це нашкодить". А потім поза спиною виключили з фракції", – розповіла вона.

Віра Савченко назвала Тимошенко "білим і пухнастим лідером".

"Партія "Батьківщина", коли ми їздили на суди в Москву, допомагала, оплачувала перельоти, поїздки, мамі, мені. Бензин, розхідні матеріали. За це дяка, це було. А потім був період близько року, коли вони (партія. – ред.) згубились. І зустрілись ми тільки на ефірі Савіка Шустера, коли я побачила страшенну незручність в очах лідера, яка мені просто сказала: "Борися, передаю тобі естафету і втекла", – заявила сестра нардепа.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Зазначимо, що сама Тимошенко заявляла, що після повернення в Україну Надію Савченко треба було рік психологічно реабілітовувати.

"Надія Савченко – це мій особистий глибокий біль. Добре пам'ятаю, як вся Україна і демократичні країни світу дивилися із захопленням на справжнього Героя України… Коли спільними зусиллям Надія отримала свободу, то перед її очима були всі дороги, які вона могла обрати, щоб пройти шлях становлення політичної нації", – сказала вона.

"Мені дуже шкода, що так трагічно це все сьогодні завершилось", – заявила Тимошенко.

"Мене запитують, якби сьогодні знову все повторилося спочатку, чи стала би я особисто на захист Надії Савченко? Ми не могли тоді знати, яка буде політика Наді після повернення. Я би крок у крок повторила би те, що тоді робила.

Це призвело до неадекватного сприйняття реальності. Вона, думаючи що зі сталі, з в'язниці – зразу на поле політичного бою. Це призвело до такого неадекватного сприйняття реальності і агресії, яка могла загрожувати і стабільності і цілісності території України", – заявила нардеп.

Источник

comments powered by HyperComments