У суботу, 17 березня, в Києві на Михайлівській площі під час виступу президента Петра Порошенка пройшла акція протесту. Про це повідомляє кореспондент "Страни".

Відомо, що місце виступу президента оточили огорожею і встановили металошукачі. На вході у людей охорона відбирала плакати.

Але як тільки Порошенко почав говорити, невелика група людей стала скандувати "Ганьба!". Один з протестуючих розгорнув плакат, на якому написано "Де відрубані руки?" Також з натовпу вигукували "Припини красти!".

Крім того навколо мітингувальників зібралися молоді хлопці схожі на тітушок. Після невеликого зіткнення, вони вирвали з рук активістів плакат.

"Мітингувальників з плакатом проти Порошенка взяли в кільце молоді хлопці зі стрічками в забарвлення прапора України. Їх було близько 15 осіб, всі віком 17-23 роки, одягнені в чорне", – додав кореспондент.

Журналісти також почули в натовпі, як учасники мітингу обговорюють фінансові питання. Вони обговорювали між собою, "хто буде платити гроші". Присутні припускають, що "гроші за підсумком будуть платити сотники, шукати їх треба по білих кепках".

Источник

comments powered by HyperComments