Тиждень карантинних обмежень в Одеській області: 17 кримінальних справ і близько тисячі адмінпротоколів (фото, відео)

За минулий тиждень співробітники поліції в ході проведення рейдових перевірок склали 251 протокол за ч. 1 ст . 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення та винесли 774 постанови по ч. 2 ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину).

Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Одеській області.

Крім того, правоохоронці склали 31 протокол за фактами порушень самоізоляції, виявлені за допомогою мобільного додатка Дія, повідомив на брифінгу в.о. заступника начальника ГУНП в Одеській області Олександр Гостищев.

Крім того, за його словами, по 17 фактам, пов'язаним з карантином, відомості внесені в ЕРДП по ст. 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційних хвороб і масових отруєнь), ст. 367 (Службова недбалість), ст. 190 (Шахрайство), ст. 140 (Неналежне виконання професійних обов'язків медичним або фармацевтичним працівником), ст.358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) і ст. 362 (Несанкціоновані дії з інформацією, яка обробляється в електронно-обчислювальних машинах, автоматизованих системах, комп'ютерних мережах) КК України.

Щодня на чергування заступає 92 мобільні групи, до складу яких залучаються 190 правоохоронців, 44 працівника Госпродпотребслужби, по 3 людини від Укртрансбезопасності і муніципальної варти, а також 4 санітарних лікаря.

Проводиться інспектування вокзалів, підприємств торгівлі, громадського харчування, відпочинку і т.п. Учасники мобільних груп стежать за наявністю у громадян засобів індивідуального захисту, сертифікатів про вакцинацію чи інших відповідних документів (довідок про отримання хоча б однієї дози вакцини або негативних результатів ПЛР-тесту), дотриманням соціальної дистанції і проведенням регулярної дезінфекції.Оставьте комментарий