У 30 дітей і трьох вожатих дитячого табору «Молода гвардія» підтверджений Дельта-штам коронавируса

У 30 вихованців і трьох вожатих дитячого центру Молода гвардія, які отримали позитивний ПЛР-тест на COVID-19, київська лабораторія підтвердила інфікування Дельта-штамом коронавируса.

Про етомізданію Суспільне повідомив головний санітарний лікар Одеської області Віталій Гончаров.

за його словами, станом на 24 серпня в дитячому таборі COVID-19 підтвердили у 81 людини, в тому числі в 70 дітей і 11 вожатих. На ізоляції в медико-санітарній частині дитячого центру залишаються 28 хворих, в самоізоляції — 400 дітей. Крім того, 13 дітей перебувають на ізоляції в корпусі Зоряний.

В одеській дитячій лікарні № 3 зараз лікують п'ятьох дітей. Ці вихованці табору знаходяться в стані середньої тяжкості.

Також Віталій Гончаров зазначив, що 18 серпня 33 проби відправили в київську лабораторію, щоб остаточно підтвердити штам Дельта. Згідно з результатами, які отримали співробітники Одеського обласного центру контролю і профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я, у всіх пацієнтів підтвердили цей штам.

Київська лабораторія Центру громадського здоров'я підтвердила штам Дельта у 30 дітей і 3 дорослих. І далі відправила аналізи на секвенування, це ще одне дослідження, — додав головний санлікар.

Нагадаємо , за інформацією обласного департаменту охорони здоров'я, ізначальнокоронавірус в таборі діагностований у 44 дітей і взрослих.А у трьох дітей вознікліосложненіяболезні.

Ппрічіну спалаху коронавируса в дитячому центрі Молода гвардіярасследуют поліцейські.

18 серпня стало відомо, що у 33 дітей з лагеряпредварітельно підтверджений Дельта-штам коронавируса. Майже 500 дітей з різних областей країни, які не перетиналися з хворими, відправлять по домівках.

Кількість інфікованих коровірусом в Молодої гвардії збільшилася до 70.

Оставьте комментарий