У Чернівцях співробітники Служби безпеки України затримали за вимагання та отримання хабара двох інспекторів прикордонної служби. Про це повідомили в прес-службі СБУ.

Як з'ясувалося, прикордонники вимагали від місцевого жителя 1200 доларів США за сприяння у безперешкодному переміщенні поза митним та прикордонним контролем 16 коробок з електроінструментами до Молдови. Зловмисників затримали під час отримання чергової частини неправомірної вигоди на одній з вулиць міста.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

"Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України", – розповіли в СБУ і зазначили, що на даний момент тривають слідчо-оперативні дії.

Раніше повідомлялося, що Державна служба фінансового моніторингу нарахувала в Україні за першу половину 2018 року корупційних оборудок на 297,1 млрд грн.. Такі дані отримані в результаті спецмоніторінгу. Перевірки проводилися за участю фінансової розвідки. Метою моніторингу була боротьба з відмиванням доходів, фінансуванням тероризму та розповсюдженням зброї масового ураження.

Источник

comments powered by HyperComments