У Чорноморську завідувачка дитсадка №10 заразилася коронавірусів: заклад закрили на карантин

В Чорноморську на карантин закрили дитсадок №10 Росинка. Дітей не брали у зв'язку з тим, що у завідуючої виявлено SARS-CoV-2.

Про це повідомляє сайт Чорноморськ.

Рішення призупинити роботу дитсадка №10 прийняла керівник міського відділу освіти Наталя Вороненко. З 63 працівників дитсадка тільки 8 людей опинилися щеплені від коронавируса.

Ми готові зробити ПЛР тести працівникам дитячого садка, які були контактними з хворої завідуючої. Треба враховувати, що цей дитячий заклад і тут треба мати велику настороженість. Обстеження рекомендовано пройти всім, хто тут працює. А поки дитячий сад закритий наша служба виїхала на місце і проводить деконтамінацію. Це спеціальні заходи, які включають дезобробку спеціальними розчинами, розпилювачами, які роблять гарячий і холодний туман в приміщеннях, поінформував керівник ГУ ЛЦ МОЗ України на ВТ Микола Голуб'ятників.

Лабораторний центр МОЗ України на водному транспорті, який знаходиться в Чорноморську, також рекомендував обстежити весь колектив. Дев'ять осіб, які контактували із завідуючою, поки на самоізоляції.

Оставьте комментарий