У Хмельницькому перейменують комунальне підприємство: навіщо це потрібно

  • Назву змінить комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень.

  • Директор установи пояснив, з чим це пов’язано.

Від жовтня 1999 року в Хмельницькому діє комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень. Основною його метою є здача в оренду нерухомості, яка належить громаді. У міськраді хочу змінити назву підприємства, про що йдеться у відповідному проєкті рішення. Нове найменування, яке пропонується до розгляду — «Агенція комунальної нерухомості».

Крім того, проєктом рішення рішення пропонується збільшити статутний капітал до 39 963 475,99 гривні, а також затвердити статут у новій редакції.

— Така зміна потрібна для збільшення ефективності нашої роботи, тому що змінилося законодавство по оренді, потрібно зробити кращу рекламу, потрібно взагалі ефективніше використовувати комунальне майно, — розповів про причину змін директор підприємства Дмитро Гончар.

У Facebook зараз є сторінка та спільнота з назвою «Агенція муніципального майна м. Хмельницького». Судячи з опису, вони належать комунальному підприємству по утриманню нежитлових приміщень. Як зазначив Дмитро Гончар, невдовзі вони будуть перейменовані на нову назву. Зараз це зробити не можна, оскільки від останньої зміни назви ще не минуло місяця.