У Хмельницькому попрощаються з учасником ООС Георгієм Папунашвілі

  • Прощанням з «Гіві» відбудеться у неділю.
  • Поховають бійця у мікрорайоні Ракове.

Завтра, 4 квітня, у Хмельницькому будуть прощатись з учасником ООС 64-річним Георгієм Папунашвілі з позивним «Гіві». Чоловік переніс хворобу серце і COVID-19. Вчора, 2 квітня, серце хмельничанина зупинилось. Про це журналістам vsim.ua повідомила координатор центру допомоги учасникам АТО у Хмельницькій області Наталя Дзекар.

Хмельничанин Георгій Папунашвілі у 2014 році пішов добровольцем воювати на Схід України. Він був найстаршим бійцем батальйону “Айдар” . Чоловік мав ІІ групу інвалідності. Обстріли на війні, втрата побратимів залишили відбиток на серці, яке довелось двічі оперувати.

За словами Наталії Дзекар, у 64 річному віці чоловік захворів на COVID-19, хворобу поборов, а от її наслідки, ні. Вчора, 2 квітня серце бійця «Гіві» зупинилося.

Завтра, 4 квітня, об 11-тій годині на майдані Незалежності стоятиме автобус, який завезе всіх небайдужих, хто захоче попрощатись з бійцем. Прощання пройде близько 12:00 на кладовищі у мікрорайоні Ракове, 31 сектор. Хмельничан попереджають про обов’язкове дотримання всіх карантинних вимог.