У Київській області за вимагання та отримання хабара в розмірі 2 тисяч доларів ША затримали двох інспекторів Державної екологічної інспекції Московського округу. Про це повідомили в прес-службі прокуратури області.

Як з'ясувалося, чиновники вимагали та отримали неправомірну вигоду від посадових осіб товариства за проведення "позитивної" перевірки та незастосування штрафних санкцій. Чиновників затримали в порядку ст. 208 КПК України затримано. Примітно, що один з них виявився депутатом Вишгородської міської ради.

Популярное: «Теперь лишить людей субсидии будет сложнее»: Юрист объяснила, что дает украинцам новый запрет

"В даний час тривають невідкладні слідчі (розшукові) дії, вирішується питання про повідомлення про підозру затриманим особам в скоєнні кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 (вимагання та одержання неправомірної вигоди особою, яка займає відповідальне становище, вчинене за попередньою змовою групою осіб ) КК України", – розповіли в прокуратурі і відзначили, що чиновникам покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 10 років.

Раніше повідомлялося, що Державна служба фінансового моніторингу нарахувала в Україні за першу половину 2018 року корупційних угод на 297,1 млрд грн. Такі дані отримані в результаті спецмоніторінгу. Перевірки проводилися за участю фінансової розвідки.

Источник

comments powered by HyperComments