Він вимагав 5 тис. доларів за неперешкоджання у використанні МАФів. У Миколаєві на хабарі затримали посадовця міської ради. 

Як зазначається, правоохоронці затримали начальника відділу Департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Миколаївської міської ради. За даними поліції, він вимагав 5 тис. доларів хабара за невчинення перешкод у використанні МАФів, дія договору оренди яких закінчилась.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Для того, щоб приховати протиправну діяльність, посадовець залучив посередника – приватного підприємця. Їх обох затримали вчора, 14 листопада, під час передачі "авансу" у розмірі одна тис. доларів. 

За інформацією місцевого видання НикВести, затримали Миколу Носова – заступника начальника відділу контролю та нагляду за благоустроєм департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції мерії Миколаєва.

Нагадаємо, у Києві, правоохоронці викрили групу осіб, які вимагали хабарі від підприємців за розміщення на території міста паркувальних майданчиків. Зловмисники вимагали від 500 до 700 доларів за оформлення документів на розміщення паркувальних майданчиків у Києві.
 

Источник

comments powered by HyperComments