У МОЗ прогнозують новий спалах COVID-19 в Україні: коли

  • Після зимових свят в країні очікується новий «бум» захворювання на коронавірус.  

 

Після зимових свят в країні існує ймовірність нового спалаху захворювання на коронавірус. Про це міністр охорони здоров’я Максим Степанов сказав під час селекторної наради, повідомила пресслужба Офісу президента. 

За словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, окрім зростання кількості хворих на коронавірус, очікується зростання захворюваності на грип.

Водночас Степанов додав, що в країні спостерігається зменшення захворюваності на пневмонію.

  • «За останній тиждень було зафіксовано 19,5 тисяч випадків, тоді як, наприклад, від 9 до 15 листопада – майже 39 тисяч», — зазначив міністр.

Нагадаємо, уряд ухвалив рішення про посилення карантину в Україні від 8 до 24 січня включно. Зокрема у цей період заборонили торгувати будь-якими товарами, окрім харчових продуктів, лікарських засобів, виробів медичного призначення, засобів гігієни та зв’язку, а також кормів, ветеринарних препаратів, насіння, засобів захисту рослин. Інші товари можна буде замовити лише з адресною доставкою.

Варто додати, в Хмельницькій області станом на 4 січня загалом було зареєстровано 39 972 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 1 446 — діти, 3 168 — медпрацівники. Одужало 33 968 осіб, тобто, 85% від підтверджених випадків. Кількість летальних випадків внаслідок ускладнень через COVID-19 в області — 689.