У п'ятницю у всіх районах міста відключать світло (список адрес)

В п'ятницю, 30 липня, в зв'язку з плановими ремонтними роботами деякі жителі Київського, Суворовського, Малиновського та Приморського районів Одеси залишаться без електроенергії.

Про це повідомляє прес-служба ДТЕК Одеські електромережі.

1-я Проектована вулиця

< p> 1/15, 12/1

з 09:00 до 19:00

2-й Магнітогорський провулок

з 09:00 до 19:00

2-й провулок Амундсена

з 09:00 до 19:00

< strong> 2-й провулок Марії Демченко

3/3, 4/1, 4/10, 4/2, 4/3, 4/5, 4/6, 4/7

з 09:00 до 19:00

3-й Магнітогорський провулок

2, 4, 6, 8

з 09:00 до 19:00

3-тя лінія Марії Демченко

з 09:00 до 19:00

36-я лінія 6-й станції Люстдорфської дороги

1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14

з 09:00 до 19:00

37-я лінія 6-й станції Люстдорфської дороги

1, 2, 3, 3/В, 3а, 3г, 4, 6а, 5, 6, 8, 10

з 09:00 до 19:00

43-тя лінія 6-й станції Люстдорфської дороги

2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 8а, 12а, 14а

з 09:00 до 19:00

44-я лінія 6-й станції Люстдорфської дороги

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 18а, 43а, 35/1, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51

з 09:00 до 19:00

5-я лінія Марії Демченко

з 09:00 до 19:00

Аграрна вулиця

3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 23, 29, 32, 34, 50, 52

з 09:00 до 19:00

Академіка Вавилова вулиця

1б.4/1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 26б, 5А1, 28б, 11а, 5Б/31, 42/1, 44а, 44в, 13а, 50/1, 50/2, 50/а, 50б, 1б.4/2, 50в2, 5в, 52А, 52б, 52в, 52г, 52Г, 762, 54а, 54а/1, 54б, 54в, 18а, 56а, 56б1, 56В, 7а, 58а, 20а, 60а, 60а1, 60б, 60в, 20Б, 20в, 64А, 20Г, 20Д, 68а, 5а, 9а, 72а, 24а, 74а, 74б, 9б, 76/1, 76а, 76е, 76с/1, 26а, 50в1

< p> з 09:00 до 19:00

Академіка Вільямса вулиця

21, 23, 25, 27, 29, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 37Б, 25В, 38/2, 38/3, 38А, 36а, 36Б, 48, 25а, 46д, 37а

З 09:00 до 19:00

Академіка Філатова вулиця

З 09:00 по 18:00

Алмазна вулиця

2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 6а, 6уч1, 2а, 8а, 4/1, 2б, 10А, 12, 2/Б, 12/121, 24уч.28, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 43, 161, 162

З 09: 00 до 19:00

Базарна вулиця

110, 116, 118

з 06:00 по 23:00

байдаркових провулок

1, 4, 6, 8, 8/6, 8Б, 10, 12, 81, 82, 83, 85

З 09:00 до 19:00

Байкальська вулиця

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 , 11, 12, 13, 14, 3А, 81, 8А, 13А, 10А, 8В

з 09:00 до 19:00

Білоруська вулиця

з 09:00 до 19:00

Велика Арнаутська вулиця

50, 52, 59, 61, 63

з 09:00 до 19:00

Весняна вулиця

1а, 1, 2, 2А, 5, 7, 9 , 11, 13

з 09:00 до 19:00

Вишневий провулок

1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 11А, 9А, 15, 7/1, 1А, 30а, 18а, 17А, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 28, 32, 34, 38, 40, 42, 44

з 09:00 до 19:00

В'ячеслава Кирилова вулиця

1/1А, 1/1Б, 1/1В, 1/1Г, 1/1Д, 1/3А, 6А.6Б

з 09:00 за 19 : 00

Генерала Швигіна вулиця

34б, 38, 40

з 10:00 по 16:00

Гераневая вулиця

з 10:00 по 16:00

Гетьманський провулок

2, 4а, 6, 6/2, 10/1, 81, 102

з 09:00 до 19:00

Дача Ковалевського вулиця

2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 28, 29, 22/9, 7Б, 3/3, 23Б, 23В, 24/1, 24/12, 24/3, 24/4, 24/7, 35, 25А, 25Б, 20Б, 29/3, 22/1, 22/2, 22/5, 22/7, 29В, 23а

з 09:00 до 19:00

Довга вулиця

1А, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 13, 2/1, 5-9, 10А, 11-13, 14, 3а, 20б, 15а, 20А, 18в , 18а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24

з 09:00 до 19:00

Дружний провулок

2а, 12, 13, 18В, 44А, 18б, 14, 18В/1, 16, 30, 34, 35, 36, 39, 42, 48, 51

з 09:00 до 19:00

Катерининська вулиця

72, 74, 76, 78, 80, 81, 83, 84/86, 85, 87, 89, 91, 93

з 09:00 до 19:00

Єнісейська

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 , 8, 9, 10, 15А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17

з 09:00 до 19:00

Зоряна вулиця

1, 2, 4, 6, 6А, 7, 10, 43, 46/47

з 09:00 до 19:00

Йосипа Тимченка вулиця

24А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 11а, 4А, 16, 13а, 9а, 3А, 2Б, 17а, 17б, 27а, 23а, 23/1, 21а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35

З 09 : 00 до 19:00

Каспійський провулок

1, 3, 9

з 09:00 до 19:00

Косий провулок

з 09:00 до 19:00

Леоніда Утьосова вулиця

14, 14/1, 14/21, 14/59, 14/64

з 06:00 по 23:00

Місячна вулиця

З 09:00 до 19:00

Луцька вулиця

59, 59а, 61, 61а, 63

З 09: 00 до 19:00

Мала Арнаутська вулиця

58, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 76, 79/81, 89/91, 87, 95, 99, 107

з 09:00 до 19:00

Марії Демченко вулиця

1, 211г, 1/11, 1/12, 1А, 2, 2/1, 2/1а, 2/3, 2/4, 2/5, 2/5а, 2/7, 2/8, 2/9, 2А, 2б, 2в, 3, 3/1, 3/10, 3/4, 3/5, 3/7, 3/9, 4, 4а, 4лін19, 4лін235, 4лін45, 5, 5/9, 6/1, 6/1А, 6/4, 6/8, 7, 8, 1/1, 8В, 8Д, 8Ж, 9, 10, 10/1, 10А, 11, 12, 12/3, 12/3 В, 12/8ж, 12/8з, 13, 14, 15А, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 20а, 21, 22, 22А, 23, 24, 24/1, 24А, 25, 26 , 27, 28А, 33, 152, 8А

з 09:00 до 19:00

Маршала Малиновського вулиця

1 , 3, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 31, 9А, 1/1, 53/1, 47а, 35/2, 33, 35, 37, 41, 49, 51, 53 , 55, 551

з 09:00 по 18:00

Мічуріна вулиця

7, 7/1, 7а, 9, 9а, 11, 13, 15, 15а

з 09:00 до 19:00

Миколи Гумільова вулиця

з 09:00 до 19:00

Миколи Стражеска

3, 10, 12 , 14, 16, 18, 20/22, 36, 36/38, 38

з 09:00 до 19:00

Новаторів вулиця

з 09:00 по 18:00

Омська вулиця

1, 36а, 3, 4, 5, 6, 7 , 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17, 17а, 2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 , 28, 29, 29а, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 18

з 09:00 до 19:00

Відважних вулиця

1/12А, 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 10/2, 44а, 42А, 34а, 30, 32, 34 , 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50

з 09:00 до 19:00

Офіцерська вулиця

з 09:00 до 19:00

Пантелеймонівська вулиця

з 09:00 до 19:00

провулок Сергія Уточкіна

1, 2, 3, 2а, 4, 3А, 1а, 4а, 6а, 5, 6, 7, 9

З 9:00 до 19:00

провулок Сергія Ейзенштейна

2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 10а, 8а, 6а, 12А, 12б, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39

з 09:00 до 19:00

Пішонівська вулиця

19, 21, 25, 26, 30 , 22/1, 26/1, 26/2, 24/2, 30/1, 30В, 32, 32/1, 36Б, 34, 36, 38, 39, 41, 43, 45, 303

з 09:00 по 16:00

Пішонівська провулок

з 09:00 по 16:00

< strong> Селищна вулиця

25, 27, 29, 31, 33, 33А, 35, 37

з 08:00 до 17:00

< p> Просвітництва вулиця

6, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 24а, 30, 18а2, 22/2, 22б, 13а, 17в, 49б, 49а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 51, 421, 491, 531, 532, 551, 552

з 09:00 до 19:00

Путьова вулиця

2, 49б, 3, 3а, 4, 5, 7, 8, 8А, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 2А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31Г, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 37А, 37Б, 37е, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 43А, 45, 47, 49, 25

з 08:00 до 17:00

Радісний провулок

1, 2, 2А, 3, 5, 5а, 7

з 09:00 до 19:00

Ракетна вулиця

1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 18

з 09:00 до 19:00

Рішельєвська вулиця

64, 66, 68

з 09:00 до 19:00

Романтичний провулок

з 09:00 до 19:00

Рибальська Балка вулиця

1, 2, 3, 4, 6, 1Б, 3Б, 1Г, 4А, 8, 1А, 8/1, 8А, 12А, 10Б, 10Д, 10, 12, 16, 18, 20

з 09:00 до 19:00

Рибальська вулиця

1А, 3232а, 2а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 9б, 10, 11, 11/15, 11а, 12а, 13, 13а, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 20/1, 20/6, 20/7, 20а, 20б, 20В, 20Г, 20Е, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 29/2, 30, 30а, 31, 32, 2, 32-32а, 32а, 32д, 33, 33а, 33б, 34, 35, 36, 36/3, 37, 38, 38а, 39, 39а, 39б, 40, 40а, 41а-43, 41б, 42, 45, 45А, 47, 47/1, 47/10, 47/2, 47/3, 47/4, 47/5, 47/6, 47/7, 47/8, 47/9, 47А, 49, 51, 53, 55, 55А, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 69/2, 71, 73, 73а, 75, 32/а

з 09:00 до 19:00

Літакова вулиця

19, 19 а, 32

з 08:00 до 17:00

Селянська вулиця

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9 , 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22

з 09:00 до 19:00

Бузкова вулиця

< p> 31Б, 33, 55

з 09:00 до 19:00

Старорезнічная вулиця

16/18, 20

З 09:00 до 19:00

Студена вулиця

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 , 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 11а, 17а, 6а, 10А, 20, 35а, 33/2, 31а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 , 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 161, 162

з 09:00 до 19:00

Таїрова вулиця

19, 21, 46, 48

з 09:00 до 19:00

Танфільева вулиця

з 09:00 до 19:00

Художника Федорова вулиця

22, 42діл.8, 24, 24А, 25, 26, 26А, 27, 28, 28А, 22/А, 28В, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 28Б

з 09:00 до 19:00

Шефська вулиця

8, 16, 33, 35, 37, 35Б, 39, 37А, 35А, 41 , 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55

з 08:00 до 17:00

Естафетна вулиця

< p> 3, 3а, 3а1, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 13г

з 09:00 до 19:00

Естонська вулиця

7, 20б, 9, 9а, 10, 11, 12, 12а, 12б, 12в, 12г, 13, 14, 7в, 14а, 14Б, 14в, 14В2, 15, 15а, 15А/19, 16, 17, 19/1, 20а, 14/1

з 09:00 до 19:00

Яблунева вулиця

1, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 5/7, 17, 1А, 19/21, 18, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 35

з 09:00 до 19:00

Якірний провулок

1, 16/1, 1Б, 2, 2-4, 3, 3А, 4, 5/2, 6, 1А, 8, 8б, 10, 12, 12А, 14, 14/1, 16, 6а

з 09:00 до 19:00

Ямська вулиця

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 13а, 2а, 17а, 17/2, 16, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35

З 09:00 за 19.00.

Оставьте комментарий