У серпні! Термінова зустріч – Зеленський влупив, розставив всі крапки над “і”. Байден підтримав – країна гуде!

Президент України Володимир Зеленський запросив свого американського колегу Джо Байдена взяти участь в інавгураційному саміті Кримської платформи та святкуванні 30-ї річниці незалежності України. Про це “Радіо Свобода” повідомили в Міністерстві закордонних справ.

Відповідаючи на запитання про підготовку візиту Зеленського у США, який анонсували в Офісі президента, у МЗС повідомили, що “організація і проведення взаємних візитів на рівні голів держав залишається на постійному порядку денному українсько-американських відносин”.

“Організація візиту президента України до США потребує здійснення комплексу заходів для його належного змістовного наповнення, зокрема досягнення предметних домовленостей у політичній, військовій, торговельній, інвестиційній сферах та сфері безпеки. Нині відбувається постійна цілеспрямована робота за всіма напрямами”, – ідеться в повідомленні.

У МЗС не уточнили, коли можна очікувати на візит Володимира Зеленського у США і чи прийняв Джо Байден запрошення приїхати в Україну в серпні.

Крім того, президент України Володимир Зеленський розповів, що напружені відносини між Україною і США немає.

Про це Зеленський заявив під час спільної зустрічі з президентом Ради Європи Шарлем Мішелем.

Журналісти запитали президента, чи немає напруги у відносинах з адміністрацією нового президента США.

“Щодо відносин зі Сполученими Штатами. Контакт з адміністрацією президента Байдена був: у міністра закордонних справ пана Кулеби був зв’язок з паном Блінкеном. Я знаю детальний зміст їхньої розмови. Напруження, судячи з цієї розмови, ніхто ніякого не відчуває, не підтверджує – навпаки, підтверджує підтримку від нашого стратегічного партнера”, – підкреслив Зеленський.