У школі на Люстдорфської дорозі почнуть утеплювати фасад і міняти вікна в середині осені

В ході робочого виїзду фахівців в школу №51 було виявлено радий проблем, зокрема що стосуються фасаду , вхідної групи, покрівлі. У школі провели нараду, в ході якого були визначені першочергові роботи.

Про це в ході апаратної наради розповів віце-мер Михайло Кучук.

Думаю, протягом місяця ми проведемо необхідні процедури і в кінці вересня початку жовтня приступимо до утеплення фасаду, заміні вікон, зазначив він.

Міський голова Геннадій Труханов звернув увагу на те, що необхідно проконсультуватися з директором школи щодо побажань щодо фасаду та інших робіт.

Я хочу, щоб в школі, так довго чекає свого ремонту, були зроблені всі роботи: благоустрій, покрівля, щоб в ній було тепло і не текла дах, а все інше будемо робити наступного літа, коли буде перерва. Ми повинні навести порядок всередині. А зараз ми зробимо покрівлю та фасад, не заважаючи навчального процесу, резюмував мер.

Нагадаємо, що система теплопостачання шкіл не ремонтувалася з 1968 року. Під час проведення гідравлічних випробувань в 2019 році було виявлено, що необхідний ремонт теплового пункту, і в тому ж році його модернізували. За словами директора департаменту освіти і науки Олени Буйневіч, школу № 51 капітально відремонтують для запобігання витоку тепла.

Оставьте комментарий