У святкові дні серпня правопорядок в Одеській області забезпечать 4000 поліцейських і військовослужбовців

В період з 20 по 25 серпня в Одеському регіоні відбудуться близько 180 святкових і урочистих заходів, присвячених святкуванню дня державного прапора і 30-річчя державної незалежності. Як повідомляє прес-служба ГУНП в Одеській області, безпосередньо в Одесі заплановано 19 урочистостей.

Правопорядок в місцях їх проведення заходів забезпечуватимуть 4000 правоохоронців, в складі як поліцейських, так і військовослужбовців.

За словами начальника Головного управління Національної поліції в Одеській області Олега Беха, всі підрозділи правоохоронного органу переведені в посилений варіант несення служби. У цілодобовому режимі в поліцейській главку працює ситуаційний центр, до складу якого входять представники всіх органів, координуються МВС. Вони моніторять ситуацію в місцях зборів людей, на в'їздах і виїздах міста, а також оперативну ситуацію в регіоні в цілому.

Найбільш насиченими подіями будуть 23 і 24 серпня. У День Державного прапора України в Одеській області заплановано проведення 63-х масових заходів, з яких 6 відбудуться в Одесі. Попередньо участь в них візьмуть близько 25 тисяч громадян, 10 з яких буде на території обласного центру. Громадську безпеку і порядок у сфері в цей день будуть забезпечувати близько 1500 правоохоронців. У День Незалежності України в регіоні заплановано 82 масових заходи, з яких 13 — на території Одеси. Очікується, що участь в них візьмуть близько 70 тисяч осіб, 50 тисяч — в Одесі. Громадську безпеку і порядок на території області будуть забезпечувати в цей день близько 2300 правоохоронців.

Оставьте комментарий