Після запровадження воєнному стану Україна отримала сучасні засоби зв’язку від колег з країн НАТО.

Про це  заявив заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО Юрій Гримчак. 

Відповідаючи на запитання ведучої про те, що було зроблено такого в країні, чого не могли зробити без воєнного стану, Гримчак сказав, що в першу чергу, було зроблено багато чого, що можна обговорювати лише на РНБО в закритому режимі.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

«Передислокація однієї мотопіхотної бригади під час воєнного стану і без нього відбувається з різницею у 2 тижні. І це не тому, що Укрзалізниця проти допомоги армії. Вона працює в штатному режимі бізнесової структури, у них є зобов’язання, які вони повинні виконувати своєчасно. 

Коли наступає воєнний стан Укрзалізниця посилаючись на нього може скоригувати свої дії і ніхто не буде висувати претензії, всім все зрозуміло», – зазначив Гримчак.

Також за його словами, Україна отримала сучасні засоби зв’язку від колег з країн НАТО, в тому числі завдяки воєнному стану. Це так звані захищені засоби зв’язку, яких нам не вистачає.

«Коли Президент повертався з Брюсселю на президентському борті ці засоби зв’язку були терміново доставлені сюди. Також були і інші заходи починаючи від призову резервістів. Це так здається, що все просто. Подзвонили людям, вони все кинули і прийшли.

На якій підставі люди покинуть свої робочі місця? Багато резервістів працюють, мають певні зобов’язання перед тими з ким підписали трудові договори», – пояснив заступник міністра з питань ТОТ.

Нагадаємо, українська армія отримала високотехнологічну зброю для боротьби з окупантами.

У зв’язку з укладанням угоди з Туреччиною про постачання оперативно-тактичних безпілотників Bayraktar TB2 Україна вперше отримала високотехнологічну керовану зброю, яку можна застосовувати проти Росії негайно.

Про це повідомляє військовий  журналіст Юрій Бутусов у Facebook.

“Купівля “Байрактару” для України на даному етапі досить вигідна і необхідна для підвищення технологічних і бойових можливостей ЗСУ”, — наголосив він.

При цьому журналіст не заперечує, що вартість безпілотників висока.

Источник

comments powered by HyperComments