Український театр в Одесі відкрився після реконструкції (фото)

Напередодні 30-річчя незалежності України після ремонту відкрився Одеський академічний український музично-драматичний театр ім . В. Василько.

В театрі встановили нові двері, вікна, а також крісла в глядацькому залі, відремонтували гримерки, відреставрували фасад.

Як отметілмер Одеси Геннадій Труханов, з цією подією, в першу чергу, потрібно привітати творчий колектив театру.

Колектив театру вже багато бачив. Був період, коли ГСЧС спробували закрити Український театр, що не відповідає якимось протипожежним нормам. Я пам'ятаю, як ми разом боролися за те, щоб цього не допустити. Сьогодні свято. Адже кожна вулиця, кожен квартал, кожен будинок, який ми відновлюємо і реставруємо — це наша перемога. Але сьогодні особливий день, адже Український театр — це частина історії нашого міста. Сьогодні ми демонструємо повагу до колективу, який працює в театрі, створюючи для нього необхідну атмосферу, — зазначив міський голова.

Він також повідомив, що незабаром почнеться ремонт ТЮГу, щоб маленькі одесити могли відвідувати гарний театр.

Подяка за проведений ремонт висловила і директор Українського театру Юлія Пивоварова.

Для нас сьогодні велике свято, тому що відкриваємо оновлений театр. За тридцять років української незалежності — це одне з важливих подій. Можна порахувати на пальцях число театрів, які були оновлені, відремонтовані за цей період. Сьогоднішня подія — повернення в повному обсязі одеського українського театру і місту, і країні. Ми отримали гармонію того, що відбувається в середині театру, і того, що бачимо зовні, — розповіла Юлія Пивоварова.

Какуточніла директор театру кореспонденту сайту Odessit, будівля театру було в будівельних лісах з 2016 року, але активні ремонтні роботи велися з листопада минулого року. А вартість проведеного комплексу фасадних робіт склала 27 мільйонів гривень.

У ході урочистої церемонії в фойє було підписано меморандум про співпрацю Одеського Українського академічного театру імені Василя Василька та Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Франка.

Відразу після відкриття відбулася прем'єра вистави за новелами сучасної української пісательніциМаріі Матіос Серце навпіл.

Фото: Дмитро Яновський


< img src = "/wp-content/uploads/2021/08/4159037c6ad17d4456df77e727b1e10a.jpg" />
Оставьте комментарий